Pirilli Gönyeli-Kanlıköy’de Tekin’in Doğum Gününde

Tekin’in beş yaş doğum günü partisini kutlamak için hazırlandık. İstikamet Kanlıköy idi. Saat 14:30 sularında doğum günü çocuğumuz Tekin’in evine vardık. Tekin arabayla bizden uzaklaştığında hemen adının yazılı olduğu uçan balonları (Pirilli Shop’dan kendi çocuğunuz için de bir tane sipariş edebilirsiniz) çıkardık ve evin bahçesine yerleştirdik. Ardından Spiderman’li resim çerçevemizi çıkartıp başköşeye yerleştirdik. Az sonra bir sürü fotoğraf çekecektik bu çerçevenin ardında. Tekin geri geldiğinde müzik eşliğinde onu Pirilli ekibi.

Pirilli MAĞUSA’ da….

Veeeee Palyaço Pirilli MAĞUSA’ da…. Güzel bir yolculuk sonrası kendimizi Mağusa’nın hoş bir mekanı olan EKOR pastanesine attık. Heyecanlı mı heyecanlı bir doğum günü prensesi kapıda. Kimler geliyor kimler gelecek bakışlarıyla heyecanla bekliyor. Annemiz de yine aynı şekilde heyecanlı. Eee kolay mı minik kızı bir yaş daha büyüyor ve en mühimi doğum günü çocuğunun Palyaço Pirilliden haberi yok….tüm hazırlıklar tamam ve doğum günü şarkısı eşliğinde elimde pastayla içeri girince Bensu’nun.

Mira’nın 2. Yaşgünü Partisi

Mira’nın 2. Yaşgünü Partisi

Bugün sevimli miniğimiz Mira’nın, 2 yaşına girmesini hep birlikte neşe ile kutladık.Tam pasta kesilmek üzereydi ki, Palyaço Pirilli minik arkadaşlarımızın yanında belirdi. Hepsi pastanın kesilmesini beklerken, bir anda meraklı gözlerle yanlarında beliren rengarenk ve komik görünen Pirilli’ye kilitlenmişlerdi. Bir süre bakıştıktan sonra bir baktık ki tren olmuş dans ediyorlar 🙂 fotoğraf çektirmek için sıraya giriyorlar. Onların bu mutluluğunu görmek herşeye değerdi. Bol bol oyunlar oynandı kahkahalar atıldı. Partimizin sonunda, küçük.

Palyaço Pirilli’nin çocuklarla ilk tanışması

Palyaço Pirilli’nin çocuklarla ilk tanışması

İlk tanışmamız heyecan vericiydi…Tüm çocukların etrafımda toplanması beni acayip keyiflendirdi. Tüm ilgilerini bana vermeleri pek hoşuma gitti. Onlarla türlü türlü oyunlar oynadık ve hepsinin eşlik edip zevk alması çok güzeldi. Erkek çocukların bana gol atarken ki coşkusu, halatla beni esir almaları görülmeye değerdi. Bir dinleneyim derken hadi ama devam edelim oynamaya diye çekiştirmelerine karşı koyamadım tabii ki de:) Bu arada anne babalarının da memnun bakışlarını söylemeden edemeyeceğim. O gün benim için önemli.