Doğum Günü Paketlerimiz

Oyun Paketi

Eğlencenin olmazsa olmazları bir pakette

Oyun paketimizde; 5 adet oyun ( ödüllü oyunlardan 1 adet seçilebilir ) Ses sistemi Pinyata ( içi doldurulmuş ) Yüz Boyama Oyun paketimizin ücreti 500 TL olup hizmet süresi 2 saattir. Bu oyun paketimizle birlikte Palyaço Paketimizi de ( 200 TL )  satın alabilir, oyunları onunla oynayabilirsiniz. Seçilen paketin ücretinin yarısı ( kapora ) parti öncesi kalan yarısı da parti sonrası alınmaktadır. İptal durumunda kapora iadesi yapılmamaktadır. Tüm oyunlarımızdan seçimlerinizi yaparak,.

Devamını Oku

Özgür Paket

Eğlenceyi özgürce seçin istedik

Oyun paketimizde size sunulan uygulamaları tek tek alabileceğiniz gibi, seçimlerinizle kendi oyun paketinizi de özgürce oluşturabilirsiniz. 1 adet genel oyun 20 TL 1 adet kıbrıs sokak oyunu 20 TL 1 adet malzemeli oyun 25 TL 1 adet ödüllü oyun 30 TL Ses sistemi 150 TL Yüz boyama 120 TL ( 1 saat ) Pinyata ( içi dolu ) 120 TL Pinyata ( içi boş )  100 TL Seçilen paketin ücretinin.

Devamını Oku

Palyaço Paketi

Eğlencenin renkli yüzü çocukların sevimli kahramanı

  Gülümsemek ve gülmek vücudumuzda birçok olumlu gelişme sağlar. Palyaçolar çocukları şarkılarla, hikayelerle, oyunlarla ya da davranışlarıyla güldürüp eğlendirmeyi amaçlarlar. Bu durum çocukları oyuna katılmaya, aileleri ve arkadaşlarıyla etkileşime geçmeye ve gülmeye teşvik ederken aynı zamanda mental becerilerinin de gelişmesini sağlar. Bu oyunlar, çocukların çevreleriyle iletişim kurmalarında ve kendilerini ifade etmelerinde önemli bir etkendir. Ayrıca, palyaçolar giydikleri renkli kıyafetler, yaptıkları renkli makyajlar ve taklitleriyle çocukların hayal güçlerini geliştirmelerinde yardımcı olurlar..

Devamını Oku

Fotoğraf Paketi

Eğlenirken mutlu anlar kalıcı anılara dönüşüyor

Partinizi, başından sonuna kadar an ve an çekilen fotoğraflarınız ile ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Birbirinden güzel karelerden oluşan fotoğraf arşivinizden, seçeceğiniz  60 adedinin baskısını yaparak diğer tüm fotoğrafları da CD’ye kayıtlı olarak size sunmaktayız. Bu Paketimizin ücreti 300 TL dir. Seçilen paketin ücretinin yarısı ( kapora ) parti öncesi, kalan yarısı da parti sonrası alınmaktadır. İptal durumunda kapora iadesi yapılmamaktadır.

Devamını Oku
Menu Title