Doğum Günü Paketlerimiz

Özgür Paket

Eğlenceyi özgürce seçin istedik

Oyun paketimizde size sunulan uygulamaları tek tek alabileceğiniz gibi, seçimlerinizle kendi oyun paketinizi de özgürce oluşturabilirsiniz. 1 adet genel oyun 25 TL 1 adet kıbrıs sokak oyunu 25 TL 1 adet malzemeli oyun 30TL 1 adet ödüllü oyun 35 TL Oyun ablası 200 TL ( 1 saat ) Ses sistemi 160 TL Yüz boyama 150 TL ( 1 saat ) Tırnak boyama 100 TL ( 1 saat ) Sosis Balon.

Devamını Oku

Palyaço Paketi

Eğlencenin renkli yüzü çocukların sevimli kahramanı

  Gülümsemek ve gülmek vücudumuzda birçok olumlu gelişme sağlar. Palyaçolar çocukları şarkılarla, hikayelerle, oyunlarla ya da davranışlarıyla güldürüp eğlendirmeyi amaçlarlar. Bu durum çocukları oyuna katılmaya, aileleri ve arkadaşlarıyla etkileşime geçmeye ve gülmeye teşvik ederken aynı zamanda mental becerilerinin de gelişmesini sağlar. Bu oyunlar, çocukların çevreleriyle iletişim kurmalarında ve kendilerini ifade etmelerinde önemli bir etkendir. Ayrıca, palyaçolar giydikleri renkli kıyafetler, yaptıkları renkli makyajlar ve taklitleriyle çocukların hayal güçlerini geliştirmelerinde yardımcı olurlar..

Devamını Oku

Fotoğraf Paketi

Eğlenirken mutlu anlar kalıcı anılara dönüşüyor

Partinizi, başından sonuna kadar an ve an çekilen fotoğraflarınız ile ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Birbirinden güzel karelerden oluşan fotoğraf arşivinizden, seçeceğiniz  50 adedinin baskısını yaparak diğer tüm fotoğrafları da CD’ye kayıtlı olarak size sunmaktayız. Bu Paketimizin ücreti 350 TL dir. Seçilen paketin ücretinin yarısı ( kapora ) parti öncesi, kalan yarısı da parti sonrası alınmaktadır. İptal durumunda kapora iadesi yapılmamaktadır.

Devamını Oku
Menu Title